Lobby jest jednym z ważniejszych miejsc w hotelu, a już na pewno centralnym, w którym każdego dnia wielu gości zatrzymuje się by na chwilę usiąść, poczekać na spotkanie lub porozmawiać z pracownikami. Ważne jest, aby miejsce to było nie tylko czyste i wygodne, ale także stylowe – by przyciągało swoim wyglądem. Jak zatem podnieść jego walory wizualne nie przeznaczając na to dużych sum pieniędzy? Wystarczy przemyślane wkomponowanie kilku dodatków – poduszek lub narzut, które potrafią naprawdę odmienić wnętrze i nadać mu zupełnie inny charakter.

Nawet najdroższe meble czsami sprawiają wrażenie, jakby były niekompletne. Przez to w pomieszczeniu da się wyczuć, że czegoś brakuje, tzw. ducha.

Właśnie takie braki wypełniają stylowe dodatki. Możesz kupić je na zamówienie. Wówczas otrzymasz narzuty o konkretnych wymiarach i poduszki o wybranych wzoroach.

Poszukać jednak możesz także wśród gotowych materiałów. Tutaj świetnie sprawdzi się internet oraz miejscowe targi staroci, na których dorwać czasami można prawdziwe perełki. Kilka kolorowych poduszek oraz stylowa narzuta na kanapę dodadzą atmosfery każdemu wnętrzu i wprowadzą odrobinę domowego klimatu.

A o to przecież chodzi – aby wszyscy goście w hotelu mogli poczuć się jak w domu – przytulnie i komfortowo. Za niewielką cenę możesz znacznie odmienić wystrój hotelowego lobby – a co więcej, możesz to powtarzać co jakiś czas zmieniając całkowicie wystrój wnętrza. Koszt będzie niewielki, a efekt za każdym razem ciekawszy.